השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מדוע יש צורך באיתור תשתיות?

  האדמה תחתינו מלאה בקווי תשתית שיוצרים מאין מפה של צינורות ומערכות, מתחת לבתים ואף לכבישים בישראל. אפשר לומר בוודאות שאלו פרושים לכל רוחבה ואורכה של מדינת ישראל, כשמטרתם לספק חשמל, גז, תקשורת ומים לכל מקום בו נמצאים אנשים שזקוקים להם. במידה ומעוניינים לחפור בקרקע בכדי לשפץ או לבנות מבנה מחדש, יש לבצע תהליך של איתור תשתיות למיפוי כל התשתיות שבאזור, בכדי להבין בדיוק איפה אפשר לחפור מבלי לפגוע חלילה באף תשתית. המומחים של טרנסמיט יודעים בדיוק כיצד לבצע את המשימה, בהבטחה מלאה לכך שכל התשתיות יישארו שלמות.

  מהן הסיבות לביצוע איתור תשתיות

  התשתיות התת קרקעיות הן בסופו של דבר נתיבים שנוצרו במטרה להעביר מים לבתים פרטיים או כל מבנה אחר בו ישנם אזרחים. מעבר לצינורות, התשתיות התת קרקעיות כוללות כבלים להעברת תקשורת לאינטרנט, חשמל ועוד. לרוב אלו כבלי נחושת בהם משתמשים גם לצורך העברת גז נוזלי. על כן, אי אפשר להתכחש לעובדה שתשתיות תת קרקעיות הן קריטיות עבור בני האדם. מסיבה זו, איתור תשתיות הוא תהליך עדין שדורש תשומת לב מרבית לכל פרט, עבודה לפי תכנית ברורה ומדויקת בכדי לא לפגוע באף תשתית שהיא. העניין הוא שאם אחת התשתיות נפגעת, הדבר עלול להשפיע על איכות החיים של בני האדם בסביבה, ואף להעמיד אותם לעתים בסכנת חיים של ממש.  

  לא תהליך שכל אחד יכול לבצע

  בשל כל הסיבות שהוזכרו לעיל, ברור שכשעולה צורך להזמין איתור תשתיות חשוב מאוד לבחור חברה מנוסה ומקצועית בתחום. בחירה בגורם חובבני, עלולה לפגוע ואף לסכן את התהליך כולו, ואת האנשים שנמצאים בסביבה. חברת טרנסמיט עושה שימוש בטכנולוגיות ושיטות מתקדמות, בכדי לבצע את איתור התשתיות המקצועי והאיכותי ביותר שיש, תוך זמן קצר ובאופן מדויק. עם גלי רדיו, סיוע במפות ובשיקול דעת המבוסס על שנים רבות של ותק וניסיון. לא פחות מעשרים שנה של איתור תשתיות, נמצאות באמתחתה של החברה והן ההוכחה החותכת לאמינותה ומקצועיותה בשטח. אלו כל הפרמטרים שאתם צריכים בכדי לבחור נכון, ולצאת לדרך.

  מאמרים נוספים

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   קידום אתים באינטרנט